Voetbal Vandaag
Niger - Uganda
Sint-Truidense VV - ...
Kazakhstan U21 - Fra...
Stand
1.
OH Leuven
4
12
2.
Aalst
4
12
3.
AS Eupen
4
09
4.
Patro Eisden
4
07
5.
Woluwe-Zaventem
4
07
6.
Excelsior Virton
4
07
7.
Lommel Utd
4
07
8.
White Star Br...
4
06
9.
Sérésien
4
05
10.
Geel
4
05
11.
Sint-Truidense
3
04
12.
Tubize
2
03
13.
Racing Mechelen
4
03
14.
SV Roeselare
4
03
15.
Mons
4
02
16.
Antwerp
3
01
17.
Heist
4
01
18.
Dessel
4
00
Stand
1.
Anderlecht
6
14
2.
Mouscron-Per.
6
11
3.
Gent
6
10
4.
Westerlo
6
10
5.
Oostende
6
10
6.
Club Brugge
6
09
7.
Lokeren
6
08
8.
Standard Liège
6
08
9.
Charleroi
6
07
10.
Genk
6
07
11.
Kortrijk
6
07
12.
Zulte-Waregem
6
06
13.
Mechelen
6
06
14.
Cercle Brugge
6
06
15.
Waasland-Beveren
6
05
16.
Lierse
6
04
Stand
1.
PSV
4
12
2.
Groningen
4
09
3.
Zwolle
4
09
4.
Cambuur
4
08
5.
Heerenveen
4
07
6.
SBV Excelsior
4
07
7.
Ajax
4
06
8.
AZ
4
06
9.
Utrecht
4
06
10.
Feyenoord
4
05
11.
NAC
4
05
12.
ADO Den Haag
4
04
13.
Twente
4
04
14.
GoAhead Eagles
4
04
15.
Dordrecht
4
04
16.
Willem II
4
03
17.
Vitesse
4
01
18.
Heracles
4
00
Stand
1.
Chelsea
3
09
2.
Swansea
3
09
3.
Aston Villa
3
07
4.
Manchester City
3
06
5.
Liverpool
3
06
6.
Tottenham Hot...
3
06
7.
Arsenal
3
05
8.
Southampton
3
04
9.
Hull City
3
04
10.
Stoke City
3
04
11.
West Ham
3
03
12.
QPR
3
03
13.
Sunderland
3
02
14.
Manchester Un...
3
02
15.
Newcastle
3
02
16.
Leicester
3
02
17.
Everton
3
02
18.
West Bromwich
3
02
19.
Crystal Palace
3
01
20.
Burnley
3
01
Stand
1.
Milan
1
03
2.
Udinese
1
03
3.
Roma
1
03
4.
Napoli
1
03
5.
Juventus
1
03
6.
Cesena
1
03
7.
Sassuolo
1
01
8.
Sampdoria
1
01
9.
Palermo
1
01
10.
Cagliari
1
01
11.
Verona
1
01
12.
Torino
1
01
13.
Inter
1
01
14.
Atalanta
1
01
15.
Genoa
1
00
16.
Parma
1
00
17.
Chievo
1
00
18.
Lazio
1
00
19.
Fiorentina
1
00
20.
Empoli
1
00
Stand
1.
Leverkusen
2
06
2.
Paderborn
2
04
3.
Hoffenheim
2
04
4.
Köln
2
04
5.
Frankfurt
2
04
6.
Bayern
2
04
7.
Hannover
2
04
8.
Dortmund
2
03
9.
Bremen
2
02
10.
Mainz
2
02
11.
Gladbach
2
02
12.
Wolfsburg
2
01
13.
Schalke
2
01
14.
Freiburg
2
01
15.
Hertha Berlin
2
01
16.
Stuttgart
2
01
17.
Hamburg
2
01
18.
Augsburg
2
00
Stand
1.
Barcelona
2
06
2.
Valencia
2
04
3.
Celta
2
04
4.
Sevilla
2
04
5.
Granada
2
04
6.
Atl. Madrid
2
04
7.
Bilbao
2
03
8.
Real Sociedad
2
03
9.
Villarreal
2
03
10.
Real Madrid
2
03
11.
Eibar
2
03
12.
Getafe
2
03
13.
Málaga
2
03
14.
Vallecano
2
02
15.
Dep. La Coruna
2
01
16.
Espanyol
2
01
17.
Almeria
2
01
18.
Cordoba
2
01
19.
Elche
2
01
20.
Levante
2
00
Stand
1.
Bordeaux
4
10
2.
PSG
4
08
3.
Lille
4
08
4.
Olympique Mar...
4
07
5.
Rennes
4
07
6.
Lorient
4
07
7.
Nantes
4
07
8.
Saint-Étienne
4
07
9.
Caen
4
06
10.
Montpellier
4
06
11.
Lens
4
06
12.
Toulouse
4
06
13.
Bastia
4
05
14.
Metz
4
05
15.
Monaco
4
04
16.
Nice
4
04
17.
Lyon
4
03
18.
Guingamp
4
03
19.
Reims
4
01
20.
Evian TG
4
01
Top Video Highlights
Livestream Center
WoDoVrZaZoUitslagen GisterenVoetbal VandaagWedstrijden-live MorgenDoVrUpdate in 60 seconde
 
20:30 Sint-Truidense VV (11.)
- : -
(01.) OH Leuven
1
X
2
tv Sint-Truidense VV - OH Leuven
Brasil - Serie C
 
85'  Red Card  Guarani SP
1 : 0
Juventude/RS  Red Card  tv Guarani SP - Juventude/RS
Argentinië - Primera Division
 
00:15 Arsenal Sarandi
1 : 0
CA Banfield  Red Card  tv Arsenal Sarandi - CA Banfield
54' CA Tigre
0 : 0
Quilmes AC
1
X
2
Tigre Quilmes Livestream CA Tigre - Quilmes AC
Argentinië - Prim B Metropolitana
 
20:30 Deportivo Merlo
- : -
CSyD Tristán Suárez tv Deportivo Merlo - CSyD Tristán Suárez
78' Villa Dálmine
1 : 0
CA Atlanta tv Villa Dálmine - CA Atlanta
Columbia - Primera A
 
40' La Equidad
0 : 1
Atlético Nacional
1
X
2
La Equidad Atl Nacional Livestream La Equidad - Atlético Nacional
Columbia - Primera B
 
01:00 Deportes Quindío
2 : 1
Llaneros Fútbol Club tv Deportes Quindío - Llaneros Fútbol Club
41' Cúcuta Deportivo
1 : 0
CD Real Santander tv Cúcuta Deportivo - CD Real Santander
FIFA - Internationale wedstrijden
 
18:00 Niger
- : -
Uganda Niger Uganda Livestream Niger - Uganda
UEFA - Euro U21 Qualification
 
20:00 Kazakhstan U21
- : -
France U21
1
X
2
tv Kazakhstan U21 - France U21
FIFA - Internationale wedstrijden U20
 
21:00 Morocco U20
- : -
Egypt U20 tv Morocco U20 - Egypt U20
Duitsland - Regionalliga West
 
20:15 SG Wattenscheid 09 (15.)
- : -
(12.) Mönchengladbach II tv SG Wattenscheid 09 - Mönchengladbach II
Engeland - Non League Premier Nord
 
20:45 Blyth Spartans
- : -
United of Manchester tv Blyth Spartans - United of Manchester
20:45 Stourbridge FC
- : -
Nantwich Town tv Stourbridge FC - Nantwich Town
20:45 Buxton FC
- : -
Grantham Town FC tv Buxton FC - Grantham Town FC
20:45 Frickley Athletic
- : -
Matlock Town tv Frickley Athletic - Matlock Town
20:45 Witton Albion FC
- : -
Halesowen Town tv Witton Albion FC - Halesowen Town
20:45 Stamford AFC
- : -
Ilkeston FC tv Stamford AFC - Ilkeston FC
20:45 Barwell FC
- : -
Rushall Olympic FC tv Barwell FC - Rushall Olympic FC
20:45 Skelmersdale Utd
- : -
Ashton United tv Skelmersdale Utd - Ashton United
20:45 Belper Town
- : -
King's Lynn tv Belper Town - King's Lynn
20:45 Trafford FC
- : -
Whitby Town FC tv Trafford FC - Whitby Town FC
20:45 Ramsbottom Utd
- : -
Marine tv Ramsbottom Utd - Marine
Engeland - Non League Premier Isthmian
 
20:45 Canvey Island (12.)
- : -
(07.) Hendon FC tv Canvey Island - Hendon FC
20:45 Bognor Regis Town FC
- : -
VCD Athletic
1
X
2
tv Bognor Regis Town FC - VCD Athletic
20:45 Leiston FC
- : -
East Thurrock Utd tv Leiston FC - East Thurrock Utd
20:45 AFC Hornchurch
- : -
Maidstone United tv AFC Hornchurch - Maidstone United
20:45 Harrow Borough (11.)
- : -
(22.) Hampton & Richmond tv Harrow Borough - Hampton & Richmond
20:45 Dulwich Hamlet
- : -
Margate FC tv Dulwich Hamlet - Margate FC
20:45 Enfield Town FC (17.)
- : -
(14.) Tonbridge Angels
1
X
2
tv Enfield Town FC - Tonbridge Angels
20:45 Witham Town
- : -
Wingate & Finchle... tv Witham Town - Wingate & Finchley FC
Engeland - John Paint Trophy
 
20:30 Crewe Alexandra
- : -
Rochdale AFC tv Crewe Alexandra - Rochdale AFC
20:30 Oldham Athletic
- : -
Bradford City tv Oldham Athletic - Bradford City
20:45 AFC Wimbledon
- : -
Southend Utd tv AFC Wimbledon - Southend Utd
20:45 Cheltenham
- : -
Oxford United tv Cheltenham - Oxford United
20:45 Crawley Town
- : -
Cambridge Utd tv Crawley Town - Cambridge Utd
20:45 Peterborough
- : -
Leyton Orient tv Peterborough - Leyton Orient
20:45 Stevenage FC
- : -
Gillingham tv Stevenage FC - Gillingham
20:45 Wycombe Wanderers
- : -
Coventry City tv Wycombe Wanderers - Coventry City
20:45 Yeovil Town
- : -
Portsmouth tv Yeovil Town - Portsmouth
20:45 Accrington Stanley
- : -
Carlisle Utd tv Accrington Stanley - Carlisle Utd
20:45 Barnsley FC
- : -
York City tv Barnsley FC - York City
20:45 Fleetwood Town
- : -
Morecambe FC tv Fleetwood Town - Morecambe FC
20:45 Notts County
- : -
Mansfield tv Notts County - Mansfield
20:45 Preston NE
- : -
Shrewsbury tv Preston NE - Shrewsbury
20:45 Scunthorpe Utd
- : -
Chesterfield tv Scunthorpe Utd - Chesterfield
Schotland - Junior League
 
19:00 Aberdeen Youth
- : -
Inverness CT Youth tv Aberdeen Youth - Inverness CT Youth
19:00 Hamilton Youth
- : -
Rangers Youth tv Hamilton Youth - Rangers Youth
Zweden - Superettan
 
19:20 Syrianska FC (09.)
- : -
(13.) GAIS Syrianska FC GAIS Livestream Syrianska FC - GAIS
Denemarken - Reserve League
 
13:30 Nordsjælland (R)
- : -
Vestsjælland (R) tv Nordsjælland (R) - Vestsjælland (R)
14:00 AGF Aarhus (R)
- : -
Hobro (R) tv AGF Aarhus (R) - Hobro (R)
Tsjechië - Gambrinus Liga
 
18:00 Teplice (10.)
- : -
(13.) D. Ceske Budejovice Teplice C. Budejovice Livestream Teplice - D. Ceske Budejovice
Tsjechië - Pohar CMFS
 
17:00 Velke Mezirici
- : -
Sigma Olomouc tv Velke Mezirici - Sigma Olomouc
Noord-Ierland - Premier League
 
20:45 Glentoran Belfast (08.)
- : -
(07.) Portadown FC
1
X
2
Glentoran Portadown Livestream Glentoran Belfast - Portadown FC
20:45 Dungannon Swifts
- : -
Warrenpoint Town
1
X
2
Dungannon Swi. Warrenpoint Town Livestream Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
20:45 Coleraine FC (09.)
- : -
(05.) Crusaders Belfast
1
X
2
Coleraine Crusaders Livestream Coleraine FC - Crusaders Belfast
20:45 Ballymena United (02.)
- : -
(04.) Institute FC
1
X
2
Ballymena Utd Institute Livestream Ballymena United - Institute FC
20:45 Cliftonville Belfast (01.)
- : -
(03.) Linfield Belfast
1
X
2
Cliftonville Linfield Livestream Cliftonville Belfast - Linfield Belfast
20:45 Glenavon Lurgan (06.)
- : -
(11.) Ballinamallard Un...
1
X
2
Glenavon Ballinamallard United Livestream Glenavon Lurgan - Ballinamallard United FC
Hongarije - Magyar Pokal
 
15:30 Nagyatádi FC
- : -
Veszprem FC tv Nagyatádi FC - Veszprem FC
Hongarije - League Cup
 
16:30 Cegledi VSE
- : -
Diosgyori VTK tv Cegledi VSE - Diosgyori VTK
16:30 Debrecen VSC
- : -
Szegedi AK tv Debrecen VSC - Szegedi AK
16:30 Bekescsaba Elore
- : -
Kecskemeti TE tv Bekescsaba Elore - Kecskemeti TE
16:30 Balmazujvaros FC
- : -
Mezokovesd-Zsory tv Balmazujvaros FC - Mezokovesd-Zsory
16:30 Zalaegerszegi TE
- : -
Kaposvári Rákóczi FC tv Zalaegerszegi TE - Kaposvári Rákóczi FC
16:30 BFC Siofok
- : -
Soproni VSE-GYSEV tv BFC Siofok - Soproni VSE-GYSEV
16:30 Soroksar
- : -
Puskás Akadémia tv Soroksar - Puskás Akadémia
16:30 Szigetszentmiklos...
- : -
Pécsi MFC tv Szigetszentmiklosi TK - Pécsi MFC
17:00 Szolnoki MÁV FC
- : -
Nyiregyhaza tv Szolnoki MÁV FC - Nyiregyhaza
17:00 Lombard Papa
- : -
Haladas tv Lombard Papa - Haladas
18:00 Gyori ETO FC
- : -
Budapest Honved tv Gyori ETO FC - Budapest Honved
18:00 Videoton FC
- : -
FC Ajka tv Videoton FC - FC Ajka
19:00 Csakvari TK
- : -
Gyirmot SE tv Csakvari TK - Gyirmot SE
Estland - Eesti Karikas
 
17:00 Levadia Tallinn
- : -
Laagri Saue tv Levadia Tallinn - Laagri Saue
18:00 Keila JK
- : -
Paide Linnameeskond tv Keila JK - Paide Linnameeskond
18:00 Tallinna SK Dnipro
- : -
JK Sillamae Kalev tv Tallinna SK Dnipro - JK Sillamae Kalev
Argentinië - Nacional B
 
23:15 Sportivo Belgrano
- : -
CA Huracán BsAs tv Sportivo Belgrano - CA Huracán BsAs
Costa Rica - 1e divisie
 
Afgelast Perez Zeledon (07.)
- : -
(05.) LD Alajuelense tv Perez Zeledon - LD Alajuelense
Afgelast CS Herediano (08.)
- : -
(04.) CS Cartaginés tv CS Herediano - CS Cartaginés
Signapur - S-League
 
13:30 Hougang United
- : -
Harimau Muda B tv Hougang United - Harimau Muda B
Indië - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
- : -
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
12:00 Persela Lamongan
- : -
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura
Indië - I-League
 
10:30 Mitra Kukar
- : -
Persebaya Surabaya tv Mitra Kukar - Persebaya Surabaya
12:00 Persela Lamongan
- : -
Persipura Jayapura tv Persela Lamongan - Persipura Jayapura

    [HT]: Helft   [1e H]: Eerste helft   [2e H]: Tweede helft
Voetbal Live Uitslagen in , livevoetbal.nl presenteert u de resultaten live , tabellen en statistieken tot meer dan 100 voetbalcompetities. Niet te missen. Live Voetbal | Vandaag: Internationale wedstrijden op voetbal Livescore presenteert deze resultaten Live tabellen en statistieken van meer dan 100 voetbalcompetities. Miss geen goal meer met voetbal Livescore co uk! Met Live Voetbal | Vandaag: Internationale wedstrijden , en Live Voetbal is een gratis dienst. De Live Voetbal | Vandaag: Internationale wedstrijden wordt elke 30 seconden bijgewerkt. De aanbieder van deze kant is niet verantwoordelijk voor eventuele schade in de loop van onjuiste informatie verstrekt door Livescore voetbal. Voor vragen aan de dienst kunt u contact opnemen voetbal Livescore op elk gewenst moment.